Anar directament a les notícies

Organigrama

Comissió Executiva Nacional

La Comissió Executiva Nacional és el màxim òrgan executiu de Coalició Compromís

MENTXU BALAGUER PASTORRepresentant BLOC
Ignasi Bellido SuayRepresentant BLOC
Aina Benavent GimenezRepresentant BLOC
Josep Cortell MoyaRepresentant BLOC
Xavier Hervàs MartínezRepresentant BLOC
Xavier Marti SorianoRepresentant BLOC
Àgueda Micó MicóRepresentant BLOC
Amparo Piquer CarbonellRepresentant BLOC
Pau Francesc Torregrossa ColomaRepresentant BLOC
Nathalie Torres GarciaRepresentant BLOC
Emili Mira QuilisRepresentant Iniciativa
Mireia Molla HerreraRepresentant Iniciativa
Carles Mulet I GarciaRepresentant Iniciativa
Vallivana Murgui i OrtegaRepresentant Iniciativa
Mónica Oltra i JarqueRepresentant Iniciativa
Miquel Real AntequeraRepresentant Iniciativa
Julià Alvaro PratRepresentant Verds
Juan Ignacio Ponce GuardiolaRepresentant Verds
Joan Ribó CanutRepresentant Adscrits
ESTHER TARIN GURREARepresentant Adscrits
Joan Baldovi RodaInstitucions
Fran Ferri i FayosInstitucions
Gerard Fullana MartinezInstitucions
Enric Xavier Morera CatalaInstitucions
Xavier Rius i TorresInstitucions
Jordi Sebastia TalaveraInstitucions
Xavier Trenco PitarchInstitucions

Consell General

El Consell General és el màxim òrgan de Coalició Compromís

JOSEP ANTONI ALBEROLA VERDÚAlcalde/essa
Josep Antoni Albert QuilisAlcalde/essa
Cristina Alemany CamposAlcalde/essa
Oro Azorin CanetAlcalde/essa
BELEN BACHERO TRAVERAlcalde/essa
Julio Biosca LLinAlcalde/essa
Jesus Boluda VillaseñorAlcalde/essa
Jesús Borràs SanchisAlcalde/essa
Ignasi Cervera ArbonaAlcalde/essa
Santi Cervera i CardeteAlcalde/essa
Nicolau Claramunt RuizAlcalde/essa
Julià Engo FresnedaAlcalde/essa
Enric Esteve RamonAlcalde/essa
Juli Fenollar BanyulsAlcalde/essa
Francesc Fernandez CarrascoAlcalde/essa
Tomàs Ferrandis MoscardóAlcalde/essa
Sergi Ferrús PerisAlcalde/essa
Carles Fontestad MuñozAlcalde/essa
Josep Manel Francès i ReigAlcalde/essa
Joan Miquel Garces FontAlcalde/essa
Josep Vicent Garcia TamaritAlcalde/essa
Victor Garcia TomasAlcalde/essa
Anna Dèlia Gisbert ClimentAlcalde/essa
DIEGO GOMEZ GARCIAAlcalde/essa
David Gonzalez MartinezAlcalde/essa
Llúcia Gregori i CatalàAlcalde/essa
Josep Ivars CrespoAlcalde/essa
Jordi Juan HuguetAlcalde/essa
Jaume Llinares CortesAlcalde/essa
Isabel Martín GómezAlcalde/essa
Agustín Martinez TorregrosaAlcalde/essa
Pau Mascarós AlandesAlcalde/essa
Jose Maximino PortalésAlcalde/essa
Magdalena Eugenia Mengual MorataAlcalde/essa
Mario Mira AlfonsoAlcalde/essa
Salvador Montañana SanzAlcalde/essa
Jesus Monzo CubillosAlcalde/essa
Emilio Morales GaitanAlcalde/essa
Vicent Muñoz JordaAlcalde/essa
Óscar Noguera AlberolaAlcalde/essa
Maria Josep Ortega RequenaAlcalde/essa
Josep Antoni Pastor PonsAlcalde/essa
Pere Peiro GarciaAlcalde/essa
Joan Carles Perez PastorAlcalde/essa
Jesus Pla HerreroAlcalde/essa
Alfred Remolar FranchAlcalde/essa
Joan Ribó CanutAlcalde/essa
Josep Antoni Riera VicentAlcalde/essa
JOSEP ROVIRA FERRANDOAlcalde/essa
Sergi Ruiz AlonsoAlcalde/essa
Francesc Salom SalomAlcalde/essa
Eva Pilar Sanchis BarguesAlcalde/essa
Josep Saval GregoriAlcalde/essa
Josep Sempere i CastellóAlcalde/essa
Salvador Sendra GasquetAlcalde/essa
Francesc Ángel Serralta ZaragozáAlcalde/essa
Zeus Serrano SolerAlcalde/essa
Marta Amparo Signes CastelláAlcalde/essa
Benjami Soler PalomaresAlcalde/essa
Raquel Tamarit IranzoAlcalde/essa
Jose Silverio Tena SanchezAlcalde/essa
Domingo Tolos LladserAlcalde/essa
Jordi Xavier Vicedo JimenezAlcalde/essa
Emili Altur MenaDiputat/da
Mònica Alvaro CerezoDiputat/da
M. Josep Amigo LaguardaDiputat/da
Joan Baldovi RodaDiputat/da
Josep Vicent Bort BonoDiputat/da
Marian Campello MorenoDiputat/da
Ignasi Candela I SernaDiputat/da
Rafael Climent GonzalezDiputat/da
Graciela Noemí Ferrer MatvieychucDiputat/da
Fran Ferri i FayosDiputat/da
Gerard Fullana MartinezDiputat/da
Francisco Javier Garcia LatorreDiputat/da
Teresa Garcia MuñozDiputat/da
Ivan Martí EscandellDiputat/da
Vicent Marza IbañezDiputat/da
Mireia Molla HerreraDiputat/da
M.pilar Moncho MatosesDiputat/da
Enric Xavier Morera CatalaDiputat/da
Carles Mulet I GarciaDiputat/da
Josep Ramon Nadal SendraDiputat/da
Isaura Navarro CasillasDiputat/da
Mónica Oltra i JarqueDiputat/da
Lluis Miquel Pastor GosalbezDiputat/da
Jose Manuel Penalva CasanovaDiputat/da
Juan Ignacio Ponce GuardiolaDiputat/da
Xavier Rius i TorresDiputat/da
Cristina Rodríguez ArmigenDiputat/da
Jordi Sebastia TalaveraDiputat/da
Xavier Trenco PitarchDiputat/da
Consol Castillo PlazaRepresentant BLOC
Tona Catala ConcaRepresentant BLOC
Enric Cuenca TeruelRepresentant BLOC
Sergi Domenech GarciaRepresentant BLOC
Clara Ferrando EstrellaRepresentant BLOC
Reis Gallego PeralesRepresentant BLOC
Vicent Martinez VallsRepresentant BLOC
Xavier Ochando ManzanetRepresentant BLOC
Cristina Suñer TormoRepresentant BLOC
Feliciano Albaladejo OlmosRepresentant Iniciativa
Manuel Alcaraz RamosRepresentant Iniciativa
Sergi Alejos I HernandezRepresentant Iniciativa
Dory Cortes GandiaRepresentant Iniciativa
Mª José Espuch SvobodaRepresentant Iniciativa
Antonio Vicente García DíezRepresentant Iniciativa
Tamara Martinez LidonRepresentant Iniciativa
Dolors Perez I MartíRepresentant Iniciativa
Noemi Soto MorantRepresentant Iniciativa
Rafael Cano AlfonsoRepresentant Verds
Braulio Castillo GarcíaRepresentant Verds
Francisca Peris AragonRepresentant Verds
Carles Porcel LópezRepresentant Verds
Enric Roncero VenturaRepresentant Verds
Josep-Antoni Ruíz i DíazRepresentant Verds
Jose Juan Sanchís SerranoRepresentant Verds
Silvia Tarazona GarciaRepresentant Verds
Raquel Vallés NavarroRepresentant Verds
Assumpció Vidal FerrandoRepresentant Verds
Paloma Alberola i AlborchRepresentant Joves
TAMARA GARCÍA PÉREZRepresentant Joves
Judit Gonzalez SimeonRepresentant Joves
Antonio Mayor PérezRepresentant Joves
Nando Núñez FerriolRepresentant Joves
Josep Pérez SorianoRepresentant Joves
Josep Ramis FerrerRepresentant Joves
Juan Manuel Rojas GiraldoRepresentant Joves
Ismael Sanchis i LópezRepresentant Joves
Roser Viñoles TarínRepresentant Joves
Frédéric FasquelleRepresentant Adscrits
PABLO FERNÁNDEZ GUILLÉNRepresentant Adscrits
Ester Gallardo BengocheaRepresentant Adscrits
Neus Sanchez I ExpositoRepresentant Adscrits
YOLANDA SANTOS RUIZ-CALERORepresentant Adscrits
Lluís Miquel Segrelles i MartínezRepresentant Adscrits
Rebeca Ten LloriaRepresentant Adscrits
David Abad RuizRepresentant Col·lectius locals
Pau Alabajos FerrerRepresentant Col·lectius locals
Marc Alacreu SamperRepresentant Col·lectius locals
Baltasar Alagarda VillarRepresentant Col·lectius locals
Vicent Albelda RosellóRepresentant Col·lectius locals
Julià Aleixandre SalesRepresentant Col·lectius locals
Rafael Angel CarbonellRepresentant Col·lectius locals
Carme Antoni BalanzaRepresentant Col·lectius locals
Enric Lluis Ariño GimenezRepresentant Col·lectius locals
Isabel Armada OrdoñezRepresentant Col·lectius locals
Joan Arques GalianaRepresentant Col·lectius locals
Josep Maria Aullo ReverteRepresentant Col·lectius locals
Josep Ferran Baixauli ChornetRepresentant Col·lectius locals
Juan A. Balaguer BarreraRepresentant Col·lectius locals
Josep Vicent Baldoví MartinesRepresentant Col·lectius locals
Nicolas Ballester FerrandoRepresentant Col·lectius locals
Jordi Ballester i BenitoRepresentant Col·lectius locals
Enric Bataller I RuizRepresentant Col·lectius locals
José Belda RevertRepresentant Col·lectius locals
Ignasi Bellido SuayRepresentant Col·lectius locals
Herminia Maria Bellot TortosaRepresentant Col·lectius locals
Pablo Bellver MoretRepresentant Col·lectius locals
Aina Benavent GimenezRepresentant Col·lectius locals
Pere Beneyto ElezRepresentant Col·lectius locals
Mari Carmen Bermejo SanchezRepresentant Col·lectius locals
Josep Bigorra GuaitaRepresentant Col·lectius locals
Conxa Bondia MonzoRepresentant Col·lectius locals
Martin Borislavov DimitrovRepresentant Col·lectius locals
Isabel Borras PastorRepresentant Col·lectius locals
Alfred Botella I VicentRepresentant Col·lectius locals
Alicia Brancal MasRepresentant Col·lectius locals
Agustina Brines SirerolRepresentant Col·lectius locals
LUCIA BRUGADA GARCIARepresentant Col·lectius locals
Xavier Bueno CanoRepresentant Col·lectius locals
Lluis Calatayud PlaRepresentant Col·lectius locals
Gema Calvet LlanesRepresentant Col·lectius locals
Josep Joan Camarasa MontalvàRepresentant Col·lectius locals
Pere Antoni Cano FerriRepresentant Col·lectius locals
Juli Canoves DonatRepresentant Col·lectius locals
Sandra Capsir MaiquesRepresentant Col·lectius locals
Francisco Vicente Carbonell GarcíaRepresentant Col·lectius locals
Rafel Carbonell i ArmeroRepresentant Col·lectius locals
Enric Carbonell RosRepresentant Col·lectius locals
IVAN CASTAÑÓN ORTEGARepresentant Col·lectius locals
Robert Castello AbadRepresentant Col·lectius locals
Jose Cerezo GarcesRepresentant Col·lectius locals
Jose Cerezo GuillenRepresentant Col·lectius locals
Francisco Miguel Cervera BravoRepresentant Col·lectius locals
Josep Antoni Clavell VillalbaRepresentant Col·lectius locals
Vicent Coll PitarchRepresentant Col·lectius locals
Lucia Company TormoRepresentant Col·lectius locals
Juan Manuel Cortijo YelamoRepresentant Col·lectius locals
Adela Costa CatalaRepresentant Col·lectius locals
Esther Diez ValeroRepresentant Col·lectius locals
Francesc Domenech MarçalRepresentant Col·lectius locals
Alba Encinas RuizRepresentant Col·lectius locals
Eva Maria Escobero RomeroRepresentant Col·lectius locals
Joan Lluís Escoda ParraRepresentant Col·lectius locals
Francisco Escortell MayorRepresentant Col·lectius locals
Ferran Escriva LlorcaRepresentant Col·lectius locals
Enrique Espi IbañezRepresentant Col·lectius locals
Rafael Espuig CarbonellRepresentant Col·lectius locals
José Vicente Fernández CostaRepresentant Col·lectius locals
Salvador Ferrando BoiguesRepresentant Col·lectius locals
Pau Josep Ferrando TàrregaRepresentant Col·lectius locals
Concepció Ferrer i SimóRepresentant Col·lectius locals
Josep Vicent Ferrer RodriguezRepresentant Col·lectius locals
Juan Carlos Ferriz MartinezRepresentant Col·lectius locals
RAFAEL FOLGADO NAVARRORepresentant Col·lectius locals
HUGO ISAAC FONT LAFARGARepresentant Col·lectius locals
Albert Furió PerezRepresentant Col·lectius locals
Pere S. Fuset i TortosaRepresentant Col·lectius locals
JOSÉ JAIME GARCÍA ASENSIRepresentant Col·lectius locals
Vicent Josep Garcia CerveraRepresentant Col·lectius locals
Bibia Garcia MahiquesRepresentant Col·lectius locals
José Luis García MartínezRepresentant Col·lectius locals
Jose Joaquín García RicoRepresentant Col·lectius locals
Luis Oscar Garcia SorianoRepresentant Col·lectius locals
M. Consuelo Garcia VerdejoRepresentant Col·lectius locals
Pepe Garrigos I GallegoRepresentant Col·lectius locals
Joan Vicent Geribés BenaventRepresentant Col·lectius locals
Joan Gilabert OviedoRepresentant Col·lectius locals
Francesc Gimeno BohiguesRepresentant Col·lectius locals
Rubén González GuerreroRepresentant Col·lectius locals
Pedro Luís Gozalbo ValeroRepresentant Col·lectius locals
Vicent Grande RoigRepresentant Col·lectius locals
Marta Grau RoviraRepresentant Col·lectius locals
LORENZO GUTIÉRREZ VELARepresentant Col·lectius locals
Vicent Herrero CasanovaRepresentant Col·lectius locals
Xavier Hervàs MartínezRepresentant Col·lectius locals
Joan Vicent Hinojosa LlorensRepresentant Col·lectius locals
Alberto Ibañez I MezquitaRepresentant Col·lectius locals
Joan Carles Jover CarbonellRepresentant Col·lectius locals
Juli Just VilaplanaRepresentant Col·lectius locals
Ramon Leyda MenendezRepresentant Col·lectius locals
Josep Llacer GandiaRepresentant Col·lectius locals
Alex Llopis PerezRepresentant Col·lectius locals
Carles López ReyesRepresentant Col·lectius locals
Oto Luque AguesRepresentant Col·lectius locals
Victor Machí FeliciRepresentant Col·lectius locals
Jose Manuel Marco LópezRepresentant Col·lectius locals
Guillermo Marhuenda MasRepresentant Col·lectius locals
Maties Marin SaezRepresentant Col·lectius locals
Vicent Marrades EsparzaRepresentant Col·lectius locals
Carles Marti BalaguerRepresentant Col·lectius locals
Xavier Marti SorianoRepresentant Col·lectius locals
Joan Martinez MatiasRepresentant Col·lectius locals
Paloma Martinez PenadesRepresentant Col·lectius locals
Francesc Xavier Martinez Sanchez-gilRepresentant Col·lectius locals
Joan Antoni Martinez VendrellRepresentant Col·lectius locals
Ferran Martinez VerduRepresentant Col·lectius locals
Aitana Mas MasRepresentant Col·lectius locals
Javier Mas RománRepresentant Col·lectius locals
Vicent Masip I MocholiRepresentant Col·lectius locals
Reyes Matamales ArribasRepresentant Col·lectius locals
Fina Mateu BolosRepresentant Col·lectius locals
Laia Mauri FolgadoRepresentant Col·lectius locals
Joan Carles Meliton MaineroRepresentant Col·lectius locals
Isaïes Minetto GozálvezRepresentant Col·lectius locals
Joan Molina VañoRepresentant Col·lectius locals
Pasqual Molla MartinezRepresentant Col·lectius locals
Francesc Josep Moncho I TomasRepresentant Col·lectius locals
Mª Begoña Monllor ArellanoRepresentant Col·lectius locals
Víctor Montañana BoleaRepresentant Col·lectius locals
Manuel Montaner CollRepresentant Col·lectius locals
Vicente Monteagudo MarinRepresentant Col·lectius locals
Isaac Montell TormoRepresentant Col·lectius locals
Vicent Joan Morant MayorRepresentant Col·lectius locals
Laura Morant PeiroRepresentant Col·lectius locals
Felix Moreno ArranzRepresentant Col·lectius locals
Josep Salvador Moscardó BatallerRepresentant Col·lectius locals
Josep Miquel Moya TorresRepresentant Col·lectius locals
Isidro Murcia GómezRepresentant Col·lectius locals
Vicent Murgui LlorenteRepresentant Col·lectius locals
Josep Nacher FerrerRepresentant Col·lectius locals
Betriz NADAL RODRÍGUEZRepresentant Col·lectius locals
Casimir Nalda AusinaRepresentant Col·lectius locals
Miguel Navarre SanchoRepresentant Col·lectius locals
JAVIER NAVARRO TEMPORALRepresentant Col·lectius locals
Àngel Oltra PérezRepresentant Col·lectius locals
Imma Orozco RipollRepresentant Col·lectius locals
Joan Francesc Orpi FornerRepresentant Col·lectius locals
Ferran Ortola MansoRepresentant Col·lectius locals
Cesar Palazuelos PastorRepresentant Col·lectius locals
Ferran Pardo LlopisRepresentant Col·lectius locals
Isabel Maria Parra GarciaRepresentant Col·lectius locals
Rafael Pastor FusterRepresentant Col·lectius locals
Josep Pastor MuñozRepresentant Col·lectius locals
Bàrbara Peris GilRepresentant Col·lectius locals
Anna Perpinyà SaragossàRepresentant Col·lectius locals
Joaquim Ramon Pitarch EbriRepresentant Col·lectius locals
Sergi Pitarch PiñanaRepresentant Col·lectius locals
Jordi Pla ValorRepresentant Col·lectius locals
Llorenç Pore CapellaRepresentant Col·lectius locals
Cayetano Portugués FernándezRepresentant Col·lectius locals
Salvador Puerto BaceteRepresentant Col·lectius locals
Aleixandre Raga VazquezRepresentant Col·lectius locals
David Francesc Ramon GuillenRepresentant Col·lectius locals
Dolores Ripoll BonifacioRepresentant Col·lectius locals
José Óscar Ripoll SuchRepresentant Col·lectius locals
Jose Manuel Risco CamachoRepresentant Col·lectius locals
Juan Ramon RODRIGUEZ SIERRARepresentant Col·lectius locals
Juan Romero DurbánRepresentant Col·lectius locals
Josep Lluis Romero MartinezRepresentant Col·lectius locals
Alexandre Ruiz GadeaRepresentant Col·lectius locals
Genis Ruiz MontesinosRepresentant Col·lectius locals
Francesc Sala IvorraRepresentant Col·lectius locals
Carlos Sala PenalvaRepresentant Col·lectius locals
Felip Sànchez i GameroRepresentant Col·lectius locals
Ariadna Sanchis VarochRepresentant Col·lectius locals
Pere Saragossa GalvanyRepresentant Col·lectius locals
Ferran Segui SanmateuRepresentant Col·lectius locals
Rafel Sellés LlorcaRepresentant Col·lectius locals
Maria Silvestre IvarsRepresentant Col·lectius locals
Josep Enric Sisternes BorredaRepresentant Col·lectius locals
Llorenç Soriano PeñasRepresentant Col·lectius locals
Glòria Tello CompanyRepresentant Col·lectius locals
Emi TIRADO BODELONRepresentant Col·lectius locals
Pau Francesc Torregrossa ColomaRepresentant Col·lectius locals
Francisco Torrent LlorenteRepresentant Col·lectius locals
Vicente Torres CastejonRepresentant Col·lectius locals
Miquel Torres GasconRepresentant Col·lectius locals
Francesc Xavier Torres MedinaRepresentant Col·lectius locals
Francesc Xavier Tro MolinesRepresentant Col·lectius locals
Josep Val CuevasRepresentant Col·lectius locals
Josep Vicent Valero ValeroRepresentant Col·lectius locals
Joan Vicent Valles RoselloRepresentant Col·lectius locals
MARIA JOSE VALLS ESTEVERepresentant Col·lectius locals
Mariam Varea GrauRepresentant Col·lectius locals
Ismael Vicedo MadrazoRepresentant Col·lectius locals
Andreu F. Vidal MozoRepresentant Col·lectius locals
Alex Vilanova PlaRepresentant Col·lectius locals
Joan B. Vilar ParadisRepresentant Col·lectius locals
Victor Xercavins GarciaRepresentant Col·lectius locals
Federico Zaragoza AlberichRepresentant Col·lectius locals
Marina Ribes HuertasRepresentant Altres
Paco Sanz SanzRepresentant Altres
Joan Sorribes HervàsRepresentant Altres
Lluis Vicent Alcaide BalaguerSecretaria Comarcal
Sergi Blasco GarciaSecretaria Comarcal
Nicolau Calabuig i SernaSecretaria Comarcal
Inés Escoí Betoret Escoí BetoretSecretaria Comarcal
Sara Gomez AlvarezSecretaria Comarcal
Artur Hernandez GastaldoSecretaria Comarcal
Pepa Izquierdo SalesSecretaria Comarcal
Josep Lluís Jorda NavarroSecretaria Comarcal
Maria Gracia Moles GarciaSecretaria Comarcal
Juan Carlos Navarro AlbertSecretaria Comarcal
Francisco Navarro GimenoSecretaria Comarcal
Josep M. Sebastia DomenechSecretaria Comarcal
Enric Vengut AntequeraSecretaria Comarcal
Robert Vilaplana PlaSecretaria Comarcal
Miquel Aleixit RomeroExecutiva Nacional
Julià Alvaro PratExecutiva Nacional
Lluis Miquel Campos SanchisExecutiva Nacional
Carmen Gimeno PerezExecutiva Nacional
Pablo Grajeda PerezExecutiva Nacional
Giuseppe GrezziExecutiva Nacional
Àgueda Micó MicóExecutiva Nacional
Emili Mira QuilisExecutiva Nacional
Vallivana Murgui i OrtegaExecutiva Nacional
Amparo Piquer CarbonellExecutiva Nacional
Miquel Real AntequeraExecutiva Nacional
ESTHER TARIN GURREAExecutiva Nacional