Anar directament a les notícies

Organigrama

Comissió Executiva Nacional

La Comissió Executiva Nacional és el màxim òrgan executiu de Coalició Compromís

MENTXU BALAGUER PASTOR Representant BLOC
Ignasi Bellido Suay Representant BLOC
Aina Benavent Gimenez Representant BLOC
Josep Cortell Moya Representant BLOC
Xavier Hervas Martinez Representant BLOC
Xavier Marti Soriano Representant BLOC
Àgueda Micó Micó Representant BLOC
Amparo Piquer Carbonell Representant BLOC
Pau Francesc Torregrossa Coloma Representant BLOC
Nathalie Torres Garcia Representant BLOC
Emili Mira Quilis Representant Iniciativa
Mireia Molla Herrera Representant Iniciativa
Carles Mulet I Garcia Representant Iniciativa
Vallivana Murgui i Ortega Representant Iniciativa
Mónica Oltra i Jarque Representant Iniciativa
Miquel Real Antequera Representant Iniciativa
Julià Alvaro Prat Representant Verds
Juan Ignacio Ponce Guardiola Representant Verds
Joan Ribó Canut Representant Adscrits
ESTHER TARIN GURREA Representant Adscrits
Joan Baldovi Roda Institucions
Fran Ferri i Fayos Institucions
Gerard Fullana Martinez Institucions
Enric Xavier Morera Catala Institucions
Xavier Rius i Torres Institucions
Jordi Sebastia Talavera Institucions
Xavier Trenco Pitarch Institucions

Consell General

El Consell General és el màxim òrgan de Coalició Compromís

JOSEP ANTONI ALBEROLA VERDÚ Alcalde/essa
Josep Antoni Albert Quilis Alcalde/essa
Cristina Alemany Campos Alcalde/essa
Oro Azorin Canet Alcalde/essa
BELEN BACHERO TRAVER Alcalde/essa
Julio Biosca LLin Alcalde/essa
Jesus Boluda Villaseñor Alcalde/essa
Jesús Borràs Sanchis Alcalde/essa
Ignasi Cervera Arbona Alcalde/essa
Santi Cervera i Cardete Alcalde/essa
Nicolau Claramunt Ruiz Alcalde/essa
Julià Engo Fresneda Alcalde/essa
Enric Esteve Ramon Alcalde/essa
Juli Fenollar Banyuls Alcalde/essa
Francesc Fernandez Carrasco Alcalde/essa
Tomàs Ferrandis Moscardó Alcalde/essa
Sergi Ferrús Peris Alcalde/essa
Carles Fontestad Muñoz Alcalde/essa
Josep Manel Francès i Reig Alcalde/essa
Joan Miquel Garces Font Alcalde/essa
Josep Vicent Garcia Tamarit Alcalde/essa
Victor Garcia Tomas Alcalde/essa
Anna Dèlia Gisbert Climent Alcalde/essa
DIEGO GOMEZ GARCIA Alcalde/essa
David Gonzalez Martinez Alcalde/essa
Llúcia Gregori i Català Alcalde/essa
Josep Ivars Crespo Alcalde/essa
Jordi Juan Huguet Alcalde/essa
Jaume Llinares Cortes Alcalde/essa
Isabel Martín Gómez Alcalde/essa
Agustín Martinez Torregrosa Alcalde/essa
Pau Mascarós Alandes Alcalde/essa
Jose Maximino Portalés Alcalde/essa
Magdalena Eugenia Mengual Morata Alcalde/essa
Mario Mira Alfonso Alcalde/essa
Salvador Montañana Sanz Alcalde/essa
Jesus Monzo Cubillos Alcalde/essa
Emilio Morales Gaitan Alcalde/essa
Vicent Muñoz Jorda Alcalde/essa
Óscar Noguera Alberola Alcalde/essa
Maria Josep Ortega Requena Alcalde/essa
Josep Antoni Pastor Pons Alcalde/essa
Pere Peiro Garcia Alcalde/essa
Joan Carles Perez Pastor Alcalde/essa
Jesus Pla Herrero Alcalde/essa
Alfred Remolar Franch Alcalde/essa
Joan Ribó Canut Alcalde/essa
Josep Antoni Riera Vicent Alcalde/essa
JOSEP ROVIRA FERRANDO Alcalde/essa
Sergi Ruiz Alonso Alcalde/essa
Francesc Salom Salom Alcalde/essa
Eva Pilar Sanchis Bargues Alcalde/essa
Josep Saval Gregori Alcalde/essa
Josep Sempere i Castelló Alcalde/essa
Salvador Sendra Gasquet Alcalde/essa
Francesc Ángel Serralta Zaragozá Alcalde/essa
Zeus Serrano Soler Alcalde/essa
Marta Amparo Signes Castellá Alcalde/essa
Benjami Soler Palomares Alcalde/essa
Raquel Tamarit Iranzo Alcalde/essa
Jose Silverio Tena Sanchez Alcalde/essa
Domingo Tolos Lladser Alcalde/essa
Jordi Xavier Vicedo Jimenez Alcalde/essa
Emili Altur Mena Diputat/da
Mònica Alvaro Cerezo Diputat/da
M. Josep Amigo Laguarda Diputat/da
Joan Baldovi Roda Diputat/da
Josep Vicent Bort Bono Diputat/da
Marian Campello Moreno Diputat/da
Ignasi Candela I Serna Diputat/da
Rafael Climent Gonzalez Diputat/da
Graciela Noemí Ferrer Matvieychuc Diputat/da
Fran Ferri i Fayos Diputat/da
Gerard Fullana Martinez Diputat/da
Francisco Javier Garcia Latorre Diputat/da
Teresa Garcia Muñoz Diputat/da
Ivan Martí Escandell Diputat/da
Vicent Marza Ibañez Diputat/da
Mireia Molla Herrera Diputat/da
M.pilar Moncho Matoses Diputat/da
Enric Xavier Morera Catala Diputat/da
Carles Mulet I Garcia Diputat/da
Josep Ramon Nadal Sendra Diputat/da
Isaura Navarro Casillas Diputat/da
Mónica Oltra i Jarque Diputat/da
Lluis Miquel Pastor Gosalbez Diputat/da
Jose Manuel Penalva Casanova Diputat/da
Juan Ignacio Ponce Guardiola Diputat/da
Xavier Rius i Torres Diputat/da
Cristina Rodríguez Armigen Diputat/da
Jordi Sebastia Talavera Diputat/da
Xavier Trenco Pitarch Diputat/da
Consol Castillo Plaza Representant BLOC
Tona Catala Conca Representant BLOC
Enric Cuenca Teruel Representant BLOC
Sergi Domenech Garcia Representant BLOC
Clara Ferrando Estrella Representant BLOC
Reis Gallego Perales Representant BLOC
Helena Malonda Júdez Representant BLOC
Vicent Martinez Valls Representant BLOC
Xavier Ochando Manzanet Representant BLOC
Cristina Suñer Tormo Representant BLOC
Feliciano Albaladejo Olmos Representant Iniciativa
Manuel Alcaraz Ramos Representant Iniciativa
Sergi Alejos I Hernandez Representant Iniciativa
Dory Cortes Gandia Representant Iniciativa
Mª José Espuch Svoboda Representant Iniciativa
Antonio Vicente García Díez Representant Iniciativa
Tamara Martinez Lidon Representant Iniciativa
Dolors Perez I Martí Representant Iniciativa
Noemi Soto Morant Representant Iniciativa
Rafael Cano Alfonso Representant Verds
Braulio Castillo García Representant Verds
Francisca Peris Aragon Representant Verds
Carles Porcel López Representant Verds
Enric Roncero Ventura Representant Verds
Josep-Antoni Ruíz i Díaz Representant Verds
Jose Juan Sanchís Serrano Representant Verds
Silvia Tarazona Garcia Representant Verds
Raquel Vallés Navarro Representant Verds
Assumpció Vidal Ferrando Representant Verds
Paloma Alberola i Alborch Representant Joves
TAMARA GARCÍA PÉREZ Representant Joves
Judit Gonzalez Simeon Representant Joves
Antonio Mayor Pérez Representant Joves
Nando Núñez Ferriol Representant Joves
Josep Pérez Soriano Representant Joves
Josep Ramis Ferrer Representant Joves
Juan Manuel Rojas Giraldo Representant Joves
Ismael Sanchis i López Representant Joves
Roser Viñoles Tarín Representant Joves
Frédéric Fasquelle Representant Adscrits
PABLO FERNÁNDEZ GUILLÉN Representant Adscrits
Ester Gallardo Bengochea Representant Adscrits
Neus Sanchez I Exposito Representant Adscrits
YOLANDA SANTOS RUIZ-CALERO Representant Adscrits
Lluís Miquel Segrelles i Martínez Representant Adscrits
Rebeca Ten Lloria Representant Adscrits
David Abad Ruiz Representant Col·lectius locals
Pau Alabajos Ferrer Representant Col·lectius locals
Marc Alacreu Samper Representant Col·lectius locals
Baltasar Alagarda Villar Representant Col·lectius locals
Vicent Albelda Roselló Representant Col·lectius locals
Julià Aleixandre Sales Representant Col·lectius locals
Rafael Angel Carbonell Representant Col·lectius locals
Carme Antoni Balanza Representant Col·lectius locals
Enric Lluis Ariño Gimenez Representant Col·lectius locals
Isabel Armada Ordoñez Representant Col·lectius locals
Joan Arques Galiana Representant Col·lectius locals
Josep Maria Aullo Reverte Representant Col·lectius locals
Josep Ferran Baixauli Chornet Representant Col·lectius locals
Juan A. Balaguer Barrera Representant Col·lectius locals
Josep V. Baldovi Martinez Representant Col·lectius locals
Nicolas Ballester Ferrando Representant Col·lectius locals
Jordi Ballester i Benito Representant Col·lectius locals
Enric Bataller I Ruiz Representant Col·lectius locals
José Belda Revert Representant Col·lectius locals
Ignasi Bellido Suay Representant Col·lectius locals
Herminia Maria Bellot Tortosa Representant Col·lectius locals
Pablo Bellver Moret Representant Col·lectius locals
Aina Benavent Gimenez Representant Col·lectius locals
Pere Beneyto Elez Representant Col·lectius locals
Mari Carmen Bermejo Sanchez Representant Col·lectius locals
Josep Bigorra Guaita Representant Col·lectius locals
Conxa Bondia Monzo Representant Col·lectius locals
Martin Borislavov Dimitrov Representant Col·lectius locals
Isabel Borras Pastor Representant Col·lectius locals
Alfred Botella I Vicent Representant Col·lectius locals
Alicia Brancal Mas Representant Col·lectius locals
Agustina Brines Sirerol Representant Col·lectius locals
LUCIA BRUGADA GARCIA Representant Col·lectius locals
Xavier Bueno Cano Representant Col·lectius locals
Lluis Calatayud Pla Representant Col·lectius locals
Gema Calvet Llanes Representant Col·lectius locals
Josep Joan Camarasa Montalvà Representant Col·lectius locals
Pere Antoni Cano Ferri Representant Col·lectius locals
Juli Canoves Donat Representant Col·lectius locals
Sandra Capsir Maiques Representant Col·lectius locals
Francisco Vicente Carbonell García Representant Col·lectius locals
Rafel Carbonell i Armero Representant Col·lectius locals
Enric Carbonell Ros Representant Col·lectius locals
IVAN CASTAÑÓN ORTEGA Representant Col·lectius locals
Robert Castello Abad Representant Col·lectius locals
Jose Cerezo Garces Representant Col·lectius locals
Jose Cerezo Guillen Representant Col·lectius locals
FRANCISCO MIGUEL CERVERA BRAVO Representant Col·lectius locals
Josep Antoni Clavell Villalba Representant Col·lectius locals
Vicent Coll Pitarch Representant Col·lectius locals
Lucia Company Tormo Representant Col·lectius locals
Juan Manuel Cortijo Yelamo Representant Col·lectius locals
Adela Costa Catala Representant Col·lectius locals
Esther Diez Valero Representant Col·lectius locals
Francesc Domenech Marçal Representant Col·lectius locals
Alba Encinas Ruiz Representant Col·lectius locals
Eva Maria Escobero Romero Representant Col·lectius locals
Joan Lluís Escoda Parra Representant Col·lectius locals
Francisco Escortell Mayor Representant Col·lectius locals
Ferran Escriva Llorca Representant Col·lectius locals
Enrique Espi Ibañez Representant Col·lectius locals
Rafael Espuig Carbonell Representant Col·lectius locals
José Vicente Fernández Costa Representant Col·lectius locals
Salvador Ferrando Boigues Representant Col·lectius locals
Pau Josep Ferrando Tàrrega Representant Col·lectius locals
Concepció Ferrer i Simó Representant Col·lectius locals
Josep Vicent Ferrer Rodriguez Representant Col·lectius locals
Juan Carlos Ferriz Martinez Representant Col·lectius locals
RAFAEL FOLGADO NAVARRO Representant Col·lectius locals
HUGO ISAAC FONT LAFARGA Representant Col·lectius locals
Albert Furió Perez Representant Col·lectius locals
Pere S. Fuset i Tortosa Representant Col·lectius locals
JOSÉ JAIME GARCÍA ASENSI Representant Col·lectius locals
Vicent Josep Garcia Cervera Representant Col·lectius locals
Bibia Garcia Mahiques Representant Col·lectius locals
José Luis García Martínez Representant Col·lectius locals
Jose Joaquín García Rico Representant Col·lectius locals
Luis Oscar Garcia Soriano Representant Col·lectius locals
M. Consuelo Garcia Verdejo Representant Col·lectius locals
Pepe Garrigos I Gallego Representant Col·lectius locals
Joan Vicent Geribés Benavent Representant Col·lectius locals
Joan Gilabert Oviedo Representant Col·lectius locals
Francesc Gimeno Bohigues Representant Col·lectius locals
Rubén González Guerrero Representant Col·lectius locals
Pedro Luís Gozalbo Valero Representant Col·lectius locals
Vicent Grande Roig Representant Col·lectius locals
Marta Grau Rovira Representant Col·lectius locals
LORENZO GUTIÉRREZ VELA Representant Col·lectius locals
Vicent Herrero Casanova Representant Col·lectius locals
Xavier Hervas Martinez Representant Col·lectius locals
Joan Vicent Hinojosa Llorens Representant Col·lectius locals
Alberto Ibañez I Mezquita Representant Col·lectius locals
Joan Carles Jover Carbonell Representant Col·lectius locals
Juli Just Vilaplana Representant Col·lectius locals
Ramon Leyda Menendez Representant Col·lectius locals
Josep Llacer Gandia Representant Col·lectius locals
Alex Llopis Perez Representant Col·lectius locals
Carles López Reyes Representant Col·lectius locals
Oto Luque Agues Representant Col·lectius locals
Victor Machí Felici Representant Col·lectius locals
Jose Manuel Marco López Representant Col·lectius locals
Guillermo Marhuenda Mas Representant Col·lectius locals
Maties Marin Saez Representant Col·lectius locals
Vicent Marrades Esparza Representant Col·lectius locals
Carles Marti Balaguer Representant Col·lectius locals
Xavier Marti Soriano Representant Col·lectius locals
Joan Martinez Matias Representant Col·lectius locals
Paloma Martinez Penades Representant Col·lectius locals
Francesc Xavier Martinez Sanchez-gil Representant Col·lectius locals
Joan Antoni Martinez Vendrell Representant Col·lectius locals
Ferran Martinez Verdu Representant Col·lectius locals
Aitana Mas Mas Representant Col·lectius locals
Javier Mas Román Representant Col·lectius locals
Vicent Masip I Mocholi Representant Col·lectius locals
Reyes Matamales Arribas Representant Col·lectius locals
Fina Mateu Bolos Representant Col·lectius locals
Laia Mauri Folgado Representant Col·lectius locals
Joan Carles Meliton Mainero Representant Col·lectius locals
Isaïes Minetto Gozálvez Representant Col·lectius locals
Joan Molina Vaño Representant Col·lectius locals
Pasqual Molla Martinez Representant Col·lectius locals
Francesc Josep Moncho I Tomas Representant Col·lectius locals
Mª Begoña Monllor Arellano Representant Col·lectius locals
Víctor Montañana Bolea Representant Col·lectius locals
Manuel Montaner Coll Representant Col·lectius locals
Vicente Monteagudo Marin Representant Col·lectius locals
Isaac Montell Tormo Representant Col·lectius locals
Vicent Joan Morant Mayor Representant Col·lectius locals
Laura Morant Peiro Representant Col·lectius locals
Felix Moreno Arranz Representant Col·lectius locals
Josep Salvador Moscardó Bataller Representant Col·lectius locals
Josep Miquel Moya Torres Representant Col·lectius locals
Isidro Murcia Gómez Representant Col·lectius locals
Vicent Murgui Llorente Representant Col·lectius locals
Josep Nacher Ferrer Representant Col·lectius locals
Betriz NADAL RODRÍGUEZ Representant Col·lectius locals
Casimir Nalda Ausina Representant Col·lectius locals
Miguel Navarre Sancho Representant Col·lectius locals
JAVIER NAVARRO TEMPORAL Representant Col·lectius locals
Àngel Oltra Pérez Representant Col·lectius locals
Imma Orozco Ripoll Representant Col·lectius locals
Joan Francesc Orpi Forner Representant Col·lectius locals
Ferran Ortola Manso Representant Col·lectius locals
Cesar Palazuelos Pastor Representant Col·lectius locals
Ferran Pardo Llopis Representant Col·lectius locals
Isabel Maria Parra Garcia Representant Col·lectius locals
Rafael Pastor Fuster Representant Col·lectius locals
Josep Pastor Muñoz Representant Col·lectius locals
Bàrbara Peris Gil Representant Col·lectius locals
Anna Perpinyà Saragossà Representant Col·lectius locals
Joaquim Ramon Pitarch Ebri Representant Col·lectius locals
Sergi Pitarch Piñana Representant Col·lectius locals
Jordi Pla Valor Representant Col·lectius locals
Llorenç Pore Capella Representant Col·lectius locals
Cayetano Portugués Fernández Representant Col·lectius locals
Salvador Puerto Bacete Representant Col·lectius locals
Aleixandre Raga Vazquez Representant Col·lectius locals
David Francesc Ramon Guillen Representant Col·lectius locals
Dolores Ripoll Bonifacio Representant Col·lectius locals
José Óscar Ripoll Such Representant Col·lectius locals
Jose Manuel Risco Camacho Representant Col·lectius locals
Juan Ramon RODRIGUEZ SIERRA Representant Col·lectius locals
Juan Romero Durbán Representant Col·lectius locals
Josep Lluis Romero Martinez Representant Col·lectius locals
Alexandre Ruiz Gadea Representant Col·lectius locals
Genis Ruiz Montesinos Representant Col·lectius locals
Francesc Sala Ivorra Representant Col·lectius locals
Carlos Sala Penalva Representant Col·lectius locals
Felip Sànchez i Gamero Representant Col·lectius locals
Ariadna Sanchis Varoch Representant Col·lectius locals
Pere Saragossa Galvany Representant Col·lectius locals
Ferran Segui Sanmateu Representant Col·lectius locals
Rafel Sellés Llorca Representant Col·lectius locals
Maria Silvestre Ivars Representant Col·lectius locals
Josep Enric Sisternes Borreda Representant Col·lectius locals
Llorenç Soriano Peñas Representant Col·lectius locals
Glòria Tello Company Representant Col·lectius locals
Emi TIRADO BODELON Representant Col·lectius locals
Pau Francesc Torregrossa Coloma Representant Col·lectius locals
Francisco Torrent Llorente Representant Col·lectius locals
Vicente Torres Castejon Representant Col·lectius locals
Miquel Torres Gascon Representant Col·lectius locals
Francesc Xavier Torres Medina Representant Col·lectius locals
Francesc Xavier Tro Molines Representant Col·lectius locals
Josep Val Cuevas Representant Col·lectius locals
Josep Vicent Valero Valero Representant Col·lectius locals
Joan Vicent Valles Rosello Representant Col·lectius locals
MARIA JOSE VALLS ESTEVE Representant Col·lectius locals
Mariam Varea Grau Representant Col·lectius locals
Ismael Vicedo Madrazo Representant Col·lectius locals
Andreu F. Vidal Mozo Representant Col·lectius locals
Alex Vilanova Pla Representant Col·lectius locals
Joan B. Vilar Paradis Representant Col·lectius locals
Victor Xercavins Garcia Representant Col·lectius locals
Federico Zaragoza Alberich Representant Col·lectius locals
Marina Ribes Huertas Representant Altres
Paco Sanz Sanz Representant Altres
Joan Sorribes Hervàs Representant Altres
Lluis Vicent Alcaide Balaguer Secretaria Comarcal
Sergi Blasco Garcia Secretaria Comarcal
Nicolau Calabuig i Serna Secretaria Comarcal
Ines Escoi Betoret Secretaria Comarcal
Sara Gomez Alvarez Secretaria Comarcal
Artur Hernandez Gastaldo Secretaria Comarcal
Pepa Izquierdo Sales Secretaria Comarcal
Josep Lluís Jorda Navarro Secretaria Comarcal
Maria Gracia Moles Garcia Secretaria Comarcal
Juan Carlos Navarro Albert Secretaria Comarcal
Francisco Navarro Gimeno Secretaria Comarcal
Josep M. Sebastia Domenech Secretaria Comarcal
Ximo Vaello Esquerdo Secretaria Comarcal
Enric Vengut Antequera Secretaria Comarcal
Robert Vilaplana Pla Secretaria Comarcal
Miquel Aleixit Romero Executiva Nacional
Julià Alvaro Prat Executiva Nacional
Lluis Miquel Campos Sanchis Executiva Nacional
Carmen Gimeno Perez Executiva Nacional
Pablo Grajeda Perez Executiva Nacional
Giuseppe Grezzi Executiva Nacional
Àgueda Micó Micó Executiva Nacional
Emili Mira Quilis Executiva Nacional
Vallivana Murgui i Ortega Executiva Nacional
Amparo Piquer Carbonell Executiva Nacional
Miquel Real Antequera Executiva Nacional
ESTHER TARIN GURREA Executiva Nacional